Het werken met kinderen spreekt je aan. Je wilt leren om op een speelse manier om te gaan met kinderen en flexibel in te spelen op variatie in oefenstof binnen diverse omgevingen, afhankelijk van de hulpvraag van het kind en zijn/haar ouders/verzorgers.
Heb je de ambitie om je master Kinderfysiotherapie te halen en wil je eens een dagje meekijken bij de opleiding? Dan ben je van harte welkom om mee te komen kijken in Breda of Zwolle.
Meekijkdag 15 december in Zwolle
Het is een bijeenkomst waarbij we ingaan op de ontwikkelingsschema’s van 0-4 jaar, de behandeling van een zuigeling met een voorkeurshouding en te vroeg geboren kindjes.
- 09.00 - 09.30 uur inloop
- 09.30 - 12.30 uur meekijken met een deel van de lesdag
- 12.30 - 13.00 uur algemene informatie over de opleiding
Adres: Lübeckplein 21, Zwolle (pal naast Station Zwolle)
Meekijkdag 21 december in Breda
Het is een bijeenkomst waarbij we ingaan op taakgerichte training (kracht en conditie binnen vaardigheden) bij alle leeftijdsgroepen.
- 12.30 - 13.00 uur inloop
- 13.00 - 13.30 uur algemene informatie over de opleiding
- 13.30 - 16.30 uur meekijken met een deel van de lesdag
Adres: Claudius Prinsenlaan 140, Breda
Opgeven
Vul onderstaand formulier in en we nemen contact met je op.